poniedziałek, 31 sierpnia 2009

...i rejsu koniec.


Powiem krótko i węzłowato.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy, więc i nasz rejsik dobiegł końca.
Ze statku zmustrowaliśmy w Barcelonie. Zabawimy tu trochę jeszcze, fundując Kasieńce parę dni wagarów ;) z okazji ... inauguracji nowego roku szkolnego. A co tam, jeszcze się nachodzi do szkoły. Niech żyją wakacje! ;)
...a ja mam wreszcie dostęp do internetu, więc aż się boję przekonać jakie zaległości mi się narobiły.
Tymczasem pięknie dziękuję za towarzyszenie mi w morskich podróżach... za wszystkie komentarze, które zawsze są dla mnie dodatkową motywacją do kolejnych wpisów.
Jeszcze za niedługo podzielę się wrażeniami z wędrówek uliczkami Barcelony, a od przyszłego tygodnia wracam do swojej pracowni i w końcu zacznę coś dłubać... już nie mogę się doczekać!

13 komentarzy:

 1. W Barcelonie byłam tylko dwa dni, tyle dni miał przerwę w rejsie Zawisza Czarny.Czuję ogromny niedosyt,wróciłabym tam znowu.Może kiedyś;-)
  Witaj w domu, bo przecież Europa, to już jak dom. Poskracały się nam odległości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale móc mieć taki urlop, oddać się na miesiąc beztrosce i nigdzie się nie spieszyć. Ale do domu wrócić po takim miesiącu to też radość, więc czekamy na zdjęcia z Barcelony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie nie było dane w pełni cieszyć się z uroków Barcelony. Gdy wykupiliśmy wycieczkę, okazało się, że Sagrada Familia i owszem, ale kamienice Gaudiego już z autobusu, (niestety siedziałam po drugiej stronie), za to wywieźli nas na stadion i dawaj przeszło 3 godziny gapienia się w krzesełka i zieloną murawę. Powiedziałam nigdy więcej organizowanych wycieczek!
  Trzeba przyznać,że "nawojażowałaś" się w tym roku ...aż miło pooglądać Twoje zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj Barcelonaa jak ja Wam zazdroszczę :D takie wagary to powinny być obowiązkowe :D
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 5. Tę Barcelonę muszę nadrobić :) Cudownie było czytać Twoje relacje z rejsu dla nich samych i dodatkowo dla wspomnień z czasów szkolnych kiedy to owe rejsy były dla mnie jak podróż do do innego świata :) I cieszę się , że wracasz pełna wrażeń i energii twórczej :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję za komentarze-faktycznie Barcelona ma nad wyraz dużo atrakcji... stwierdzam to po czwartym dniu zwiedzania...jest pięknie, ale mnie ciągnie juz do domu

  OdpowiedzUsuń
 7. Nadrabiam zaległości u Ciebie i tylko wzdycham cichutko z zachwytu ile ciekawych miejsc miałaś okazję zwiedzić !
  Wakacje marzeń.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Łał!!! Jestem pod wrażeniem :) tyle miejsc w jedne wakacje odwiedzić ^^ i to takich pięknych :) bycie żoną marynarza ma swoje plusy ;) Pozdrawiam z Norwegii :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mysza śledziłamkażdy twój krok , dziękuję za relacje i piękne zdjęcia, czekam na twój powrót.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy to ja Jasmin

  OdpowiedzUsuń
 11. Penelopo jakże się cieszę,że już wróciłaś!Na pocieszenie powiem Ci,że nie tylko Ty masz blogowe zaległości:) ja przez ten czas też byłam właściwie nieobecna, więc będziemy nadrabiać obie:)
  gorąco pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Penelopo, serdecznie zapraszam Cię na swój blog, po wyróżnienie:)
  Mam nadzieje, że niedługo, wrócisz do naszej blogowej rodzinki:)

  OdpowiedzUsuń